Sergej Minin

Portrait Sergej Minin
Herec - Russia
Narodil 17. červen 1901 v Vladivostok
Zemžel 24. listopad 1937
Also known as : Сергей Артемьевич Минин,

Mini-Biography:
Sergej Minin was born on June 17, 1901 in Vladivostok. He was a Russian Herec, known for Zolotoj Kljuv (1929), Aktovka diplomatického kurýra (1927), Goluboj Ekspress (1929), Sergej Minin's first movie on record is from 1926. Sergej Minin died on November 24, 1937. His last motion picture on file dates from 1934.

Sergej Minin Filmografie [Auszug]
1934: [04.29] Karjera Ruddi (Herci), Režie Vladimir Nemoljajev, with Dmitrij Konsovskij, Daniil Sagal,
1929: [] Goluboj Ekspress (Herci), Režie Ilja Trauberg, with Jakov Gudkin, Ivan Saveljev,
1929: [05.05] Zolotoj Kljuv (Herci: Sencha, Arbeiter), Režie Jevgenij Chervjakov, with L Efimov, Gennadij Michurin,
1928: [02.05] Geroi domny (Herci: Fatov, Vorsitzender des Revolutionären Komitees), Režie Jevgenij Ivanov-Barkov, with Ivan Shtraukh, N Kovaleva, Jevgenij Tokmakov,
1927: [11.07] Dva Dni (Herci: Andrej ), Režie Georgij Mikhailovich Stabovoj, with Ivan Zamychkovskij, Valerij Gakkebush,
1927: [03.22] Aktovka diplomatického kurýra (Sumka dipkurjera) (Herci: White, Polizeiinspektor), Režie Aleksandr P. Dovzhenko, with Sandulevskij, Redina, O Suslov,
1926: [] Benja Krik (Herci: Sobkov, the comissar), Režie Vladimir Vilner, with Matvej Ljarov, Jurij Shumskij, Nikolaj Nademskij,

. 1

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Sergej Minin - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige