Iuda Solomonovich Grosman-Roshchin

Portrait Iuda Solomonovich Grosman-Roshchin
Filmkritiker - Russia
Narodil 1883
Zemžel 4. červen 1934 v Moskva
Also known as : Иуда Соломонович Гросман-Рощин,

Mini-Biography:
Iuda Solomonovich Grosman-Roshchin was born in 1883. He was a Russian Filmkritiker, known for Iuda Solomonovich Grosman-Roshchin's first movie on record is from . Iuda Solomonovich Grosman-Roshchin died on June 4, 1934 in Moskva. His last motion picture on file dates from .
Zivotopisné poznámky (v němčině): Russischer Schriftsteller und Anarchist, 1903-1905 in Genf aktiv in Kropotkin's Gruppe "Khleb i volia", unterschrieb im Februar 1915 in London die Erklärung "Anarchie und Krieg" zusammen mit Malatesta, Bertoni und Frigerio. Mehrere Veröffentlichungen in Genf, nach der Oktoberrevolution Rückkehr nach Russland, nach anfänglicher Unterstützung der Bolschewiken geriet er oft in Konflikt und wurde mehrfach inhaftiert. Filmkritiker an der Zeitschrift Sovjetskoje Kino. Bedeutende Filmschaffende wie Dovzhenko, Roshal und Eisenstein schrieben 1934 seinen Nachruf. [lhg 2012]

Iuda Solomonovich Grosman-Roshchin Filmografie [Auszug]

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Iuda Solomonovich Grosman-Roshchin - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige