Mikhail Astangov

Portrait Mikhail AstangovHerec - Russia
Narodil 3. listopad 1900 v Warschau
Zemžel 21. duben 1965 v Moskva
Also known as : Михаил Федорович Астангов,

Mini-Biography:
Mikhail Astangov was born on November 3, 1900 in Warschau. He was a Russian Herec, known for Stalingradská bitva (1949), Zakljuchennyje (1936), Ubijcy vykhodjat na dorogu (1942), Mikhail Astangov's first movie on record is from 1933. Mikhail Astangov died on April 21, 1965 in Moskau. His last motion picture on file dates from 1955.

Mikhail Astangov Filmografie [Auszug]
1955: [04.13] Meksikanets (Herci), Režie Vladimir Kaplunovskij, with Boris Andrejev, Nadezhda Rumjantseva,
1952: [01.05] Sadko (Herci: Магараджа), Režie Aleksandr Ptushko, with Sergej Stoljarov, Alla Larionova, Mikhail Trojanovskij,
1949: [////1] Stalingradská bitva (Stalingradskaja Bitva) (Herci: Adolf Hitler), Režie Vladimir Petrov, with Viktor Stanicyn, L Mikhailov, Vasilij Merkurjev,
1943: [] Junij Frits (Herci: Teacher), Režie Grigorij Kozintsev, Leonid Trauberg, with Mikhail Zharov, Maksim Shtraukh,
1942: [] Ubijcy vykhodjat na dorogu (Herci), Režie Vsevolod Pudovkin, Jurij Tarich, with Boris Vladimirovich Blinov, ,
1941: [09.13] Mechta (Herci), Režie Mikhail Romm, with Jelena Kuzmina, Vladimir Solovjov, ,
1938: [01.05] Semya Oppengeym (Herci: Prof. Bernd Vogelsang), Režie Grigorij W. Roshal, with Vladimir Balashov, Gari Minovitskaja, ,
1936: [12.10] Zakljuchennyje (Herci: Kostja-Kapitan), Režie Jevgenij Chervjakov, with , ,
1933: [11.07] Konvejer smerti (Herci: Fürst Sumbatov), Režie Ivan Pyrjev, with Ada Vojtsik, , Tamara Makarova,

. 1

Filmografie Mikhail Astangov nach Kategorien

Darsteller

Mikhail Astangov in other Database records:

Disclaimer

Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Mikhail Astangov - KinoTV