Spencer Gordon Bennet

No Photo

Režisér - USA
Narodil 5. leden 1893 v Brooklyn, New York, USA
Zemžel 8. říjen 1987 v Santa Monica, California, USA
Also known as : Spencer G. Bennet,

Mini-Biography:
Spencer Gordon Bennet was born on Januar 5, 1893 in Brooklyn, New York, USA. He was an American Režisér, known for Rogue of the Rio Grande (1930), The bounty Killer (1964), The Perils of Pauline (1914), Spencer Gordon Bennet's first movie on record is from 1914. Spencer Gordon Bennet died on October 8, 1987 in Santa Monica, California, USA. His last motion picture on file dates from 1965.

Spencer Gordon Bennet Filmografie [Auszug]
1965: [06.30] Requiem for a Gunfighter (Ředitel), with Rod Cameron, Stephen McNally, Mike Mazurki,
1964: [] The bounty Killer (Ředitel: (AKA Spencer G. Bennet)), with Rod Cameron, Audrey Dalton, Dan Duryea,
1959: [11.29] The Atomic Submarine (Ředitel: (AKA Spencer G. Bennet) ), with Arthur Franz, Dick Foran, Brett Halsey,
1949: [05/26] Batman and Robin (Ředitel), with Robert Lowery, , ,
1935: [07.11] Get That Man (Ředitel), with Wallace Ford, , E. Alyn Warren,
1930: [/ /1] Rogue of the Rio Grande (Ředitel), with Josť Bohr, Raymond Hatton, Myrna Loy,
1928: [] The Tiger's Shadow (Ředitel), with Gladys McConnell, Hugh Allan, Frank Lackteen,
1925: [07.19] Play Ball (Ředitel), with Walter Miller, , Harry Semels,
1914: [11.17] A Moment of Madness (Herci: Sailor), Režie Langdon West, with Edward Earle, Gertrude McCoy, Kate Jordan,
1914: [03.31] The Perils of Pauline (Náměstek Ředitel), Režie Donald MacKenzie, Louis Gasnier, with Pearl White, Crane Wilbur, Paul Panzer,

. 11

Filmografie Spencer Gordon Bennet nach Kategorien

Produzent Associate Producer Regie Regieassistent Darsteller

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Spencer Gordon Bennet - Biography KinoTV Movie Database Check Page Rank Pagerank Anzeige