Der Rächer von Davos

Režie: Heinrich Brandt, Switzerland, 1924

Switzerland, 1924
Szenenphoto aus Der Rächer von Davos, © Gotthard-Film, Zürich


Obsazení a osádka

Produkce Gotthard-Film, Zürich
Ředitel Heinrich Brandt

Technická specifikace
Technické Formát: 35 mm - černý a bílý film,Lenght: 58 minut
Zvukový systém: silent
Szenenphoto aus Der Rächer von Davos, © Gotthard-Film, Zürich

Obecné připomínky (v němčině): Dieses Rachedrama wurde 1924 als sog. “Abenteuer- und Liebesfilm” anlässlich der olympischen Winterspiele in Davos gedreht. Eine junge Frau verliebt sich in einen kriminellen Grafen, der sie ausnimmt und dann verschwindet. Als sie ihr Liebeskummer in den Schnee und grösste Gefahr treibt, schwört ihr Freund Bob Rache...

General Information

Der Rächer von Davos is a motion picture produced in the year 1924 as a Switzerland production. The Film was directed by Heinrich Brandt, with in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file; There are no reviews of Der Rächer von Davos available.

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

    Disclaimer
    Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Der Rächer von Davos (1924) - KinoTV Movie Database (M)