Tragico convegno

Režie: Ivo Illuminati, Italy, 1915

Italy, 1915
Szenenphoto aus Tragico convegno, © Celio Film, Roma


Obsazení a osádka

Produkce Celio Film, Roma
Distribution Celio Film, Roma
Ředitel Ivo Illuminati
Kamera Fernando Dubois
Herci Angelo Gallina [Lucien Danglar]
Ivo Illuminati [Baron Abruzzio]
Maria Jacobini [Maria Pansa]
Fulvia Perini
Fulvia Perini [Baroness Fulvia Abruzzio]
Fulvia Perini

Technická specifikace
Kategorie: Hraný film
Technické Formát: 35 mm 1:1,33 - Ratio: 1:1,33 - černý a bílý film,
Zvukový systém: silent
Premiéra: březen 1915 in Italien
Vorhandene Kopien: Unvollständige Kopien des Films existieren [Archiv: EYE Filmmuseum (Amsterdam) Filminstitute Netherlands]

Obecné připomínky (v němčině): Zwei von drei Akten in einer Kopie des Niederländischen Filmarchivs EYE

General Information

Tragico convegno is a motion picture produced in the year 1915 as a Italy production. The Film was directed by Ivo Illuminati, with Angelo Gallina, Ivo Illuminati, Maria Jacobini, Fulvia Perini, , in the leading parts. We have currently no synopsis of this picture on file; There are no reviews of Tragico convegno available.

Publikace Il Cinema Ritrovato 2013, Bologna, Katalog

Referenzen zum Film in anderen Datenbanken:

Unter anderem wurde der Film bei folgenden Filmfestivals aufgeführt:

Disclaimer
Výše uvedené informace nejsou vyčerpávající, ale poskytnout informace do naší databáze v době poslední aktualizace. Všechny údaje jsou zkoumány na mého nejlepšího vědomí a svědomí, jsou právní nároky vyplývající z nesprávné nebo chybějící informace výslovně odmítl. Vzhledem k stávající judikatury v některých zemích může být činěna odpovědnou osobu, která odkazuje na adresy, které mohou mít kriminální obsah nebo šířit dále odkazovat na tyto stránky a obsah, pokud obsahuje jasné z této odpovědnosti. Naše odkazy níže byly zkoumány podle nejlepšího vědomí a svědomí, ale nemůžeme akceptovat v žádném případě za obsah těchto webových stránek a odkazů, které máme žádnou odpovědnost. Nabízíme toto vysvětlení obdobně ze všech zemí a všech jazycích. Pokud není uvedeno jinak označeny, citace v běžném právu, s uvozovky ze zdrojů přidán.Autorské právo k tomuto citací je od autorů. - Tragico convegno (1915) - KinoTV Movie Database (M)